Історія студії

Resized e508fb890b15eaca4016ff2929008e1b

Все почалось в 2000 році, коли Тетяна Боброва запалилась дизайном і оформленням вікон. Та, щоб досягти майстерності, крім запалу, необхідна практика. Тому протягом шести років Тетяна працювала і співпрацювала з різними салонами штор, щоб здобути як можна більше досвіду і поступово формувати злагоджену команду.

Знаменним став 2007 рік – його можна вважати роком народження нашої дизайнерської студії. Саме в цьому році Тетяна почала працювати як вільний дизайнер штор і поступово ми, як команда, стали надавати повний спектр послуг від замірів до монтажу готових штор. З того часу ми оформили більше 2500 вікон.

У 2011 році ми випустили каталог оформлених нами вікон на 144 сторінки.

В цьому ж році опублікували ексклюзивний каталог ескізів штор в двох частинах по 112 сторінок, який став популярним і добре продається в Україні та країнах СНД.

В 2012 році видали електронний каталог штор з деякими базовими рекомендаціями.

В 2014 році створили унікальний конструктор штор для всіх, хто хоче, не виходячи з дому, самостійно стати дизайнером.

Якщо передати кількома словами те, що говорять про нас клієнти, то це пристрасть, майстерність, індивідуальність та врахування побажань.

Звертайтесь, ми маємо рецепт для створення бездоганних штор: ідея + ідеальне виконання + ваші побажання = шедевр!

71b31c93150ed4b4ecd710b37f570bc2

Слово від дизайнера

Вітаю всіх, хто знаходиться в творчому пошуку!

 

Кожній людині в певній мірі властива творчість. Це наша природна схильність, провідна мета – творити. З цим тісно пов’язане відчуття прекрасного, яке побуджує нас оточувати себе красою. І самостійно створювати дизайн інтер’єру – це чудова можливість проявити свій смак та дати волю фантазії. А втіливши задумане сказати: «Супер, я просто в захваті».

 

Сприйняття краси в кожного своє. Краса в будь якому прояві – це гармонія окремих частин цілісної картини.

 

Уявіть, що бачите перед собою зі смаком оздоблену кімнату: приємні кольори шпалер, вдало підібрані меблі, нове вікно, крізь яке все заповнюється ранковим сонячним світлом. Не вистачає тільки текстилю! Так, саме драпірування тканинами є тією важливою частиною інтер’єру, що надає йому завершеності та затишку. Завдяки правильно підібраним шторам всі елементи інтер’єру гармонійно пов’язуються між собою.

 

Така гармонія досягається завдяки майстерному поєднанню барв і фактур текстилю, форм, яких він набуває, комбінуванню різних тканин. Обираючи гардини чи тюлі слід враховувати кольорову гамму і загальний стиль інтер’єру. Вибір декоративного текстилю можна порівняти з вибором одягу: штори – це, в якомусь сенсі, одяг для інтер’єру.

 

Щоб одяг пасував людині, перш ніж придбати його, треба хоч трохи орієнтуватись в тому, що може підійти під певний образ та конкретну фігуру, задіяти фантазію, обрати декілька речей і, нарешті, приміряти їх. Те ж можна сказати і про інтер’єрний текстиль: трошки обізнаності, багата уява, варіанти, з яких можна обрати, та «примірка» – і ви маєте штори, що ідеально пасують вашому дому.

 

За допомогою конструктора, який створили для вас можете уявити собі який буде мати вигляд та чи інша тканина в інтер’єрі – «приміряти» штори на свій інтер’єр. А далі ми із задоволенням допоможемо вам втілити обраний варіант в реальність. Творіть разом з нами!

Тетяна Боброва