Є багато способів підібрати колір штор в дитячу кімнату, незалежно від того, хлопчик чи дівчинка буде в ній жити. Більшість кольорів на диво універсальні. Білий або інші нейтральні кольори добре поєднуються з різними відтінками дитячої кімнати.

Жовтий і зелений є класичними при виборі кольору для діток різної статі, але ви можете також цікаво оформити кімнату за допомогою червоного і оранжевого кольорів шторних тканин. Є один дуже цікавий спосіб створення гармонії кольорів, яким вирішили поділитися дизайнери штор студії Штори від Тетяни Бобрової. Відправною точкою для створення гармонійного інтер'єру є вибір постільної білизни ліжечка або просто зразок тканини з темою, яку ви любите. Або використовуйте один зі своїх улюблених кольорів, щоб гармонізувати іншу частину кімнати - набагато легше взяти один колір за основу, ніж вибирати з готового колірного поєднання, для того, щоб і меблі, і колір стін, і штори поєднувалися. Отже, ви вибираєте один колір або улюблений малюнок, який присутній в кольоровій гамі білизни для дитячого ліжечка і включаєте його в оформлення інших частин інтер'єру. Пам'ятайте, натхнення можна знайти всюди. Збірка оповідань, улюблені твори мистецтв або сад за вікном може просто надихнути вас на ідеї для красивої кольорової гами.

 

 

Якщо ви віддаєте перевагу нейтральним відтінкам в інтер'єрі, тоді ви можете обережно додати кілька яскравих відтінків в інтер'єр дитячої кімнати, наприклад, красивий рожевий або синій, після народження дитини, або ж вибирайте кольори від білого до глибокого коричневого кольору. Хороше поєднання дають меблі з темного дерева зі шторами в кольорі теплого мокко коричневого кольору, до них ви можете купувати плюшеві ковдри пісочного кольору. Також якщо у вас дитяче ліжечко білого кольору, легко створити яскраві акценти в кімнаті за допомогою барвистої ковдри або ж яскравих подушок і килимків.


Також можна пограти з різними тонами одного кольору. Якщо ви хочете створити спокійну атмосферу в дитячій кімнаті, вибирайте тканини для штор з м'якими, спокійними відтінками зеленого, або спробуйте двоколірні штори для додаткової глибини та інтересу. Баланс є ключовим. Якщо в дитячій кімнаті візерункові шпалери з насиченим кольором, вибирайте нейтральні тони для штор і гардин, щоб врівноважити інтенсивність малюнка на стінах. Також деякі кольори змінюють свою насиченість залежно від рівня освітленості кімнати, тому перш ніж вибрати шторні тканини, поспостерігайте як змінюються кольори стін і меблів в дитячій кімнаті в перебігу дня.

04.03.2015