Якщо ваша кухня має сірий та буденний вигляд, то просто необхідно попрацювати над збільшенням її привабливості за допомогою шторних тканин для кухні. Як правило, люди не звертають уваги на декор кухні,оскільки ця кімната, використовується скоріше не для споглядання її краси, а для її функціональності. Тим не менш, важливо, щоб в кухні панувала приваблива атмосфера, не менш приємна ніж в інших кімнатах, так як красива кухня надихає людей, які готують. Штори для кухні - це ідеальне рішення прикрасити її і надихнути на створення сімейних кулінарних шедеврів.

Вибір правильних фіранок для кухні може бути відмінним способом для вас проявити свій власний стиль і смак. Штори можуть перетворити вашу кухню в приємну кімнату, проте вибір доступних варіантів шторних тканин, настільки великий, що зробити свій вибір на певній тканини або моделі для штор дуже складно.

Ось кілька порад, як вибрати штори для кухні:

1. Крім декору, фіранки на кухні призначені для контролю рівня освітленості і збереження приватності життя мешканців. Перше, що вам необхідно визначити, чи будете ви тримати штори закритими або відкритими, так як це сильно впливає на вибір матеріалів і дизайну для штор.

2. Також важливо визначити основну тему кухні і порівняти її з обраним дизайном штор. Крім того, фіранки повинні також відповідати розміру вікна і його формі. Ще один момент, вартість шторної тканини. Деякі матеріали можуть бути більш дорогими, ніж інші. Цей фактор йде рука об руку з типом штор, тюля або гардин.

3. При виборі штор для кухні, обов'язково зверніть увагу на чотири пункти: тканина, колір, форма і стиль:

1. Тканина для штор - є багато видів тканин для кухонних фіранок, і щільні і прозорі. Щільні більш важкі тканини, як правило, не рекомендується, так як вони заважають надходити повітрю і світлу. Найбільш рекомендований матеріал для кухонних штор - бавовна, бо це міцний, але легкий матеріал, який легко мити, і, таким чином, він ідеально підходить для вимог кухні.

Є тканини, які мають милі надруковані або вишиті малюнки, які могли б виразно збільшити естетичну цінність штор. Важливо, однак, перевірити, щоб тканина була світлостійкою і не пожовкла дуже швидко, також добре б перевірити тканину на усадку, оскільки при пранні ряд тканин дають усадку.

2. Колір - При виборі кольору для кухонних штор, важливо враховувати колір ваших меблів і стін. Ви можете вибрати колір відповідно до поточної колірної темою на кухні або використовувати додаткові кольори для контрасту.

3. Довжина - в житлових кімнатах зазвичай добре виглядають довгі і плавні фіранки, чого не можна сказати про кухню. Для кухні швидше підійдуть більш короткі штори, які створюють більш неформальну обстановку. Щоб визначити правильну довжину кухонних штор, важливо ретельно виміряти вікно, на яке будуть встановлюватися штори.

4. Стиль - Є багато стилів кухонних штор, найпопулярніший три з них є кантрі стиль, сучасні та класичні кухонні фіранки.

Кухонні штори можуть перетворити вашу кухню за рахунок дуже красивих акцентів. Дійсно має сенс один раз інвестувати кошти в красиві штори для кухні, щоб зробити цю кімнату сприятливим місцем, де вся родина збирається разом кожен день.

04.16.2015